Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 1 września 2019 roku ulega zmianie nazwa naszego przedszkola - z dotychczasowej:

Prywatne Przedszkole Estetyczne

na:

Prywatne Przedszkole Gaudium et Studium

Przedszkole GES

Jednocześnie zawiadamiamy, że zmiana dotyczy tylko nazwy przedszkola i jego logo.

Organ prowadzący, dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, programy, metody nauczania oraz wszystkie pozostałe dane w tym również NIP, regon, numery kont bankowych, numery telefonów, adresy poczty elektronicznej i adres siedziby nie ulegają zmianie.

Decyzja o zmianie nazwy wynika z potrzeby uspójnienia działań służących dziecku, które rozpoczynają się w przedszkolu i poprzez edukację w szkole podstawowej, kończą się w liceum Gaudium et Studium.

Ponadto informujemy, że została uruchomiona nowa domena przedszkoleges.pl, która w przyszłości zastąpi domenę estetyczne.pl. Przez pewien czas domena estetyczne.pl i przedszkoleges.pl będą funkcjonowały równolegle, przekierowując Państwa na stronę www przedszkola oraz przedszkolne adresy mailowe.

Przedstawiamy nowe logo przedszkola, mamy nadzieję, że spodoba się naszym przedszkolakom.

Nasze Przedszkole - PRZEDSZKOLEM ROKU 2018!

Przedszole roku

Z wielką radością informuję, że nasze Przedszkole zostało laureatem konkursu: Przedszkole Roku 2018 przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej w Warszawie. Cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najlepszych Przedszkoli w Polsce.

Laur społecznego zaufania

Miło nam poinformować Państwa, że 17 lutego 2017r. otrzymaliśmy certyfikat: „Laur Społecznego Zaufania”. Certyfikat to prestiżowa nagroda jaką honorowane są przedsiębiorstwa i instytucje o najwyższej w ocenie klientów reputacji rynkowej. Wyróżnienie przyznawane jest przez Kapitułę Projektu jedynie tym firmom, które cieszą się niepodważalnym zaufaniem społecznym oraz wyłącznie pozytywnymi opiniami w odczuciu klientów, stanowi wyraz uznania za wysoki standard i jakość oferowanych usług. Serdecznie dziękujemy tym z Państwa, którzy zgłosili nasze przedszkole do takiego wyróżnienia.

Nasze Przedszkole - PRZEDSZKOLEM ROKU!

Z wielką radością informuję, że nasze Przedszkole zostało laureatem konkursu: Przedszkole Roku 2016 przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej w Warszawie. Cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najlepszych Przedszkoli w Polsce. Uroczyste wręczenie certyfikatu odbędzie się 15 grudnia w Sound Garden Hotel w Warszawie.

Kolejne wielkie wyróżnienie dla naszego przedszkola:

Certyfikat PRZEDSZKOLE PRZYJAZNE DZIECIOM

Nasze przedszkole wyróżnione!

Drodzy Rodzice!

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole otrzymało certyfikat PRZEDSZKOLE PRZYJAZNE DZIECIOM.

Wyróżnienie przyznała nam Kapituła Programu DOBRE BO POLSKIE.