top of page

Interaktywny robot EMYS w przedszkolach Gaudium et StudiumWspomaganie nauki języka angielskiego


W naszych przedszkolach pojawił się niezwykły robot EMYS, to interaktywny native speaker, który wspomaga naukę języka angielskiego. EMYS reaguje na dotyk, wyraża emocje a interakcja z robotem skłania nasze dzieci do spontanicznych wypowiedzi i konwersacji. Dzieci razem z EMYSem przez cały dzień będą mogły uczyć się nowych słów w języku angielskim poprzez zabawy oraz gry dydaktyczne. Robot stał się ich codziennym towarzyszem ich przyjacielem, który angażuje je do wspólnych zabaw językowych, co pozwala naszym przedszkolakom na naturalne i spontaniczne spotkanie z językiem angielskim. Poprzez wczesny kontakt z EMYSem dzieci otrzymały przepustkę do biegłości językowej i perfekcyjnej wymowy.

Mamy nadzieję, że nauka języka angielskiego z EMYSem będzie jeszcze bardziej efektywna, a dzieciom przyniesie dużo radości i nowych wyzwań, które tak chętnie pokonują każdego dnia.


14 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page